Василь Чуднов балотуватиметься по «мажоритарці» і, можливо, самовисуванцем - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 15:47
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
15.12.2011
20:21

Версiя для друку

Василь Чуднов балотуватиметься по «мажоритарці» і, можливо, самовисуванцем

Голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів народний депутат України Василь Чуднов балотуватиметься на наступних виборах до Верховної Ради, але виключно по мажоритарному округу. Про це політик повідомив сьогодні, під час прес-конференції у редакції газети  «Західний кур’єр». При цьому пан Чуднов не виключає, що йтиме на вибори не від Партії регіонів чи будь-якої іншої, а самовисуванцем. «Я не зробив нічого такого, щоб боятися йти по «мажоритарці», - прокоментував свою позицію депутат, - Я і зараз 5 днів на тиждень серед людей.  В той же час, спілкуючись зі своїми колегами я зробив висновок: депутат-мажоритарник набагато більш незалежний і схильний до самовираження. Мажоритарник може набагато більше зробити для України і для Прикарпаття зокрема».

Зі слів В.Чуднова, він переконаний, що депутат має бути залежним не від політичної сили чи якихось інших структур, а тільки від виборців. Разом з тим він не має наміру виходити з Партії регіонів, оскільки, перебуваючи у Верховній Раді, зрозумів, що тільки разом з потужною командою, якою є Партія регіонів і чинний Кабінет Міністрів, можна зробити багато корисних справ.

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1703 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>