Тарас Петриненко висловив незадоволення роботою «Мистецької майстерні Тараса Петриненка» в Івано-Франківську» - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 00:05
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
16.12.2011
11:54

Версiя для друку

Тарас Петриненко висловив незадоволення роботою «Мистецької майстерні Тараса Петриненка» в Івано-Франківську»

Про це народний артист сказав на зустрічі із своїми шанувальниками в обласному центрі Прикарпаття – повідомляє www.briz.if.ua.

Тарас Петриненко розповідає, що проводить схожі зустрічі досить рідко. Хоча колись він, чи не єдиний на українській естраді, практикував саме таку форму ведення концертів, коли у залі встановлювали мікрофони і глядачі у паузах поміж піснями могли задавати питання і просто спілкуватися з артистом.

Тарас Петриненко розповідав про своїх улюблених виконавців і письменників, про роль творчості Тараса Шевченка у житті артиста, розмірковував про роль держави і нації у ній.

Не оминули глядачі увагою і «Мистецьку майстерню Тараса Петриненка» у Івано-Франківську, яка цими днями відзначає свою 5-річницю: «Творча майстерня у такій формі, в якій вона перебуває сьогодні, мене абсолютно не влаштовує. Адже започатковували ми її із дуже серйозними намірами. Але потім на нашу голову посипалися різні кризи, зміни влад, які зацікавлені в тому, щоб Петриненко взагалі не виходив до людей. І я сподіваюся, що ми з однодумцями зможемо надати мистецькій майстерні нового творчого поштовху. Потрібно, щоб вона працювала так, як і замислювалася – допомагаючи молодим талановитим виконавцям записувати нові пісні та проводячи нормальну гастрольну концертну роботу», – розповідає Тарас Петриненко.

Артист зізнається, зустрічі із молоддю дуже важливі: «Час від часу потрібно себе перевіряти, наскільки відчутним є певний розрив у світогляді між сучасною молоддю і людьми мого віку Але таке спілкування підтверджує, що українська пісня потрібна. А, значить, надія – є!», – каже Тарас Петриненко.

Любов Загоровська

Світлана Турчак

для www.briz.if.uareturn_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1508 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>