Івано-франківцям пропонують встановити пам’ятник Адольфу Гітлеру - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 14:55
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
19.12.2011
18:19

Версiя для друку

Івано-франківцям пропонують встановити пам’ятник Адольфу Гітлеру

«Я також винищував українців. Встановіть і мені пам’ятник». Плакати з таким гаслом, а також зображеннями Йосипа Сталіна та Адольфа Гітлера з’явились сьогодні на парканах та рекламних тумбах Івано-Франківська. Як стало відомо, в такий спосіб прикарпатські активісти Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. Степана Бандери вирішили провести інформаційно-пропагандистську акцію, спрямовану проти встановлення в Україні пам’ятників Й.Сталіну, якого організатори вважають катом українського народу.

«Сьогодні, - прокоментував акцію один із її організаторів – активіст «Тризубу» Василь Абрамов, - ми розпочинаємо акцію, яка має на меті прирівняти сталінізм до нацизму-гітлерізму – так, як це сьогодні має місце у цивілізованій Європі». Зі слів пана Абрамова, вказану ініціативу аж ніяк не можна вважати закликом до встановлення в Івано-Франківську чи деінде в Україні пам’ятника Адольфу Гітлеру. Її мета – показати, що Сталін – це такий же тиран і кат українського народу, як і Гітлер - саме так до нього ставляться в Європі, - а не просто ефективний менеджер, яким його намагаються подавати на Сході і яким його намагається бачити українська влада.

Автори плакатів закликали усіх небайдужих до вказаної проблеми знаходити його електронну версію на «тризубівському» веб-ресурсі та поширювати її серед своїх друзів в інтернеті.

Сам В.Абрамов є одним з активістів ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, які свого часу відпиляли голову пам’ятнику Й.Сталіну в Запоріжжі. Він був засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі умовно з обов’язком сплатити компенсацію запорізьким комуністам – організаторам встановлення пам’ятника – в сумі 109 тисяч гривень. Сам він заявляє, що сплачувати вказану суму компенсації не планує і своєї вини у вчиненому акті вандалізму не вбачає.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1572 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>