Свято Миколая – і у хоспісі свято - "Новини Івано-Франківська"

03.12.2023 17:03
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
19.12.2011
19:39

Версiя для друку

Свято Миколая – і у хоспісі свято

Хоспіс. Серед численних медичних установ Івано-Франківська він, напевно, є найбільш людинолюбним і милосердним. Адже тут знаходять свій притулок – для абсолютної більшості останній – ті, кого в цьому житті врятувати вже не можливо. Прикуті до лікарняних ліжок важкими невиліковними хворобами, подекуди нездатні навіть самотужки приймати їжу люди знаходять тут турботу і теплоту самовідданих патронажних сестер, надійне піклування і професійний догляд аж до останньої своєї хвилини на цьому світі.

Втім, однією людяністю і турботою усіх проблем не вирішити. А їх сьогодні в Івано-Франківському хоспісі чимало. Тому будь-яку допомогу від усіх небайдужих до долі людей, які змушені долати тяжкі страждання через жахливі недуги, тут приймають з радістю. Сьогодні, в день великого християнського свята – Дня святого Миколая, коли з давніх-давен українці дарували одне одному подарунки, свій подарунок закладу вирішили зробити активісти обласної організації Української народної партії. Вони привезли до хоспісу великий багаж з найнеобхідніших речей – 300 підгузників та ящик солодких мандаринів для пацієнтів, великі партії дезінфікуючих та миючих засобів та рушників для персоналу, 10 літрів олії для кухні. Найбільшим же скарбом з привезених гостями речей виявився деструктор – прилад для утилізації одноразових голок, використовувати який лікарів зобов’язують нормативні документи, проте на придбання якого в медичних установах традиційно не стає коштів.

Зі слів члена центрального проводу УНП – голови управи обласної організації партії Дмитра Чуйка, надана посильна допомога – це спільна ініціатива обласних активістів УНП, кожен з яких вніс посильну лепту у придбання вище вказаних подарунків. «Левову ж частку, - зазначає пан Чуйко, - вніс голова обласної організації партії Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус». Політик також відзначив, що наведені подарунки – лише невелика частка тієї співпраці, яка існує між його одно партійцями та хоспісом і продовжуватиметься надалі.

«Це дзвичайно доречна допомога саме зараз, - розповідає головний лікар закладу Людмила Андріїшин, - коли у нас є певна нестача фінансування. Сподіваємось, що невдовзі буде вирішено і головну нашу проблему – добудову другого хоспісного корпусу. Адже не секрет, що сьогодні журнал черги дуже великий. Не можуть бути люди, які захворіли на невиліковні хвороби, покинутими для суспільства».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1478 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>