Через непорозуміння комунальників та експертів в Івано-Франківську можуть зупинитись ліфти - "Новини Івано-Франківська"

26.05.2024 23:59
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.12.2011
00:03

Версiя для друку

Через непорозуміння комунальників та експертів в Івано-Франківську можуть зупинитись ліфти

Ще свіжим у пам'яті івано-франківців є цьогорічний страйк працівників комунального підприємства «Івано-Франківськліфт», в наслідок якого багатьом мешканцям нашого міста довелося один день походити на 9 – 10-й поверхи пішки. Втім, вже невдовзі ця неприємна ситуація може повторитись і вочевидь на значно триваліший період. Щоправда, цього разу справа не у ліфтерах, а у бездіяльності експертів Карпатського експертно-технічного центру Держгірпромнагляду в Івано-Франківській області та службовців департаменту житлово-комунального господарства Івано-Франківського міськвиконкому, яким так і не вдалося порозумітись одне з одним у питаннях бюрократичних процедур.

Так, як повідомила днями керівник прес-центру Карпатського ЕТЦ Наталія Палій, згідно титульного списку, затвердженого Івано-Франківським міським головою Віктором Анушкевичусом, протягом 2011 року планувалось провести експертне обстеження 112 ліфтів в багатоповерхівках обласного центру. Втім, де-факто експертами Центру було обстежено лишень 8 ліфтів на територіях ЖЕО-1, 3, 4, 5, 8.

Пояснюючи таку низьку продуктивність роботи, керівництво Карпатського ЕТЦ пеняє на міський департамент ЖКГ, працівники якого, мовляв, «не зважаючи на неодноразові звернення», так і не уклали з Центром «відповідні угоди на проведення технічних оглядів та експертних обстежень (технічних діагностувань) ліфтів», в наслідок чого 104 із запланованих ліфтів залишились необстеженими.

Наразі невідомо, як сталося так, що на території більшості івано-франківських ЖЕО, де все-таки провели обстеження (зазначимо, що територія трьох з них - №1, 5 та 8 покриває найбільші спальні райони, в яких сконцентрована левова частка міських багатоповерхівок), а отже які таки уклали необхідні угоди, виявилось всього вісім ліфтів, проте зрозуміло інше: відповідно до пункту 9.7.15 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» експлуатація ліфтів, яким не проведено технічний огляд та експертне обстеження (технічне діагностування) не дозволяється, а відтак чимало мешканців верхніх поверхів незабаром змушені будуть підніматися до своїх домівок на своїх, як то кажуть, двох. І добре, якщо з цими двома усе в порядку…

 

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1391 раз
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>