В Івано-Франківську створюють «діалоговий майданчик» для ЗМІ та громадськості - "Новини Івано-Франківська"

01.12.2023 15:57
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.12.2011
11:54

Версiя для друку

В Івано-Франківську створюють «діалоговий майданчик» для ЗМІ та громадськості

Які наслідки створення приватних благодійних рахунків на збір коштів для лікування?

Навіщо благодійна організація розсилає багато прес-релізів?

Яка інформація від благодійних організацій є цікавою для оприлюднення?

І зрештою, що дає для ЗМІ співпраця з благодійними організаціями?

Відповідь на ці на ряд інших питань сьогодні, 22 грудня, шукали представники преси, влади та громадськості під час круглого столу, який організувала БО «Мій край».

«Ми ставили собі за мету, створити для представників благодійних і громадських організацій та ЗМІ Івано-Франківської області майданчик з систематичного обговорення інструментів взаємодії та можливостей співпраці, обговорити взаємовигідні варіанти роботи, поділитися практичними прикладами успішної роботи журналістів та представників благодійних організацій», - говорить в коментарі для www.briz.if.ua фундатор Василь Матiйчик, - для нас це дуже важливо, адже наша благодійна організація ще дуже молода. За ці півроку ми втілили у життя ряд великих програм: допомогли територіальним громадам у підготовці до святкування Двадцятої річниці Незалежності України та громаді міста Тисмениці – у проведенні водогону, провели міжрайонний шкільний вишкіл до 69 річниці УПА «Історія нескорених», цими днями реалізовується «Благодійна листівка». Наші працівники беруть участі у тематичних  тренінгах та семінарах. І в процесі діяльності ми побачили, що в суспільстві є багато питань, які можна вирішити, якщо об’єднувати зусилля благодійного фонду та засобів масової інформації».

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1272 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>