Дружба – найцінніший скарб - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 00:09
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
15.12.2009
14:59

Версiя для друку

Дружба – найцінніший скарб

Я  буду  вдячний  небесам,

Допоки  є  моря  і  доли,

За  те,  що  з  лихом  сам  на  сам

Не  залишався  я  ніколи,

Що  поруч  билися  серця

В  часи  зневіри  і  огуди,

Що  є  на  світі  справжні  люди,

Яким  я  вірний   до  кінця.

(А.Матвійчук) 

Можна вірити в будь-яку теорію походження людини, але суть у них у всіх одна – для продовження роду потрібно,як мінімум, двоє осіб. Тобто вже Богом і природою у нас закладений спротив до самотності. Кожному дуже потрібно, щоб поруч завжди була близька людина. І прикро, коли в час смутку нема того, хто розрадить, коли в час радості нікому потішитися з тобою. Коли ніхто не підтримає перед контрольною і нема з ким обговорити новий фільм. В таких випадках дуже засмучуєшся і думаєш: «Ніхто мене не любить! Нікому я не потрібна!»

Саме слово «друг» споріднене зі словом «другий», а ще зі словом «дорогий», ось і виходить, що друг – це найдорожча друга твоя половинка. Ми намагаємось бути із друзями завжди привітними, добрими, чуйними і ніколи не помічаємо в своїх друзях нічого поганого. «Ця людина – мій друг, а отже вона найкраща,» - так ми думаємо самі і так говоримо оточуючим, коли заходить мова про нашого друга.

Бувають моменти, коли друзі не можуть прийти на допомогу. І так важко навчитися розуміти, а, головне, повірити, що друг справді «не зміг», а не «не захотів» простягнути руку помочі.

І ось ця беззаперечна віра і породжує справжню дружбу, котру несуть через роки.

Шкода тієї людини, яка не зустріла у житті друга, справжнього друга, друга з великої літери. Без вірних, надійних друзів наше життя втрачає сенс. Недарма в літературі, в поезії, зокрема, в піснях прославляють дружбу. Письменники усіх часів і народів б’ють на сполох, змальовуючи, яким сірим і навіть чорним стане Світ без щирих людських стосунків. Щоб людина залишалась людиною, їй просто необхідно, щоб поруч був друг. І тільки тоді ти відчуватимеш себе справжньою особистістю, коли знатимеш: тебе завжди зрозуміють, підтримають, похвалять.

Говера Ольга, ЗОШЛ № 23, м. Івано-Франківськ  return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 21848 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>