Івано-Франківщина готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 01:13
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
17.08.2010
15:09

Версiя для друку

Івано-Франківщина готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії

Про це 16 серпня запевнив Президента України Віктора Януковича голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк під час селекторної наради, що проходила під головуванням Віктора Януковича, з керівниками регіонів України, повідомляє прес-служба голови ІФ ОДА.

Основною темою наради стала протидія загрозі пожеж, пов’язаних із складними погодними умовами. Зокрема, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк поінформував Президента України про те, що на виконання рішення РНБО від 5 серпня оперативно проведено засідання колегій облдержадміністрації і райдержадміністрацій, в селах - сходи селян з недопущення пожеж на підпорядкованих територіях і вжиття першочергових заходів у разі їх виникнення. Цілодобо діє обласний оперативний штаб.

«Івано-Франківська область готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії, родини яких постраждали під час пожеж», - запевнив Президента України Віктора Януковича Михайло Вишиванюк.

По завершенні Президентської наради голова ОДА Михайло Вишиванюк провів обласну селекторну нараду, під час якої закликав голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення «вийти на місцеві телеканали із зверненням до краян - не допустити пожеж, дотримуватися пожежної безпеки».
return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1795 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>