Перші жертви комунальної реформи - "Новини Івано-Франківська"

22.02.2024 11:45
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
01.11.2011
18:01

Версiя для друку

Перші жертви комунальної реформи

Мешканці комунальних будинків на території, яка раніше належала житлово-експлуатаційним організаціям №№ 1, 3, 5 сьогодні залишились один на один з аваріями будинкових систем,  які сьогодні зранку раптом виявилось нікому ремонтувати. Дзвінки до ЖЕО з приводу ремонту, скажімо, пориву труб у підвалах натикались на відмову, підкріплену фразою: «ваш будинок вже не в нашому віданні». Звісно ж така реакція комунальників викликала обурення івано-франківців. Адже більшість з них справно сплачували житлово-комунальні послуги, тож вони вправі вимагати отримати оплачені послуги у вигляді аварійних ремонтів.

Що ж спричинило такий безлад у роботі міської господарки? Справа в тому, що з 1 листопада КП «Єдиний розрахунковий центр» офіційно прийняв на баланс будинки житлового фонду ЖЕО №№ 1, 3 та 5. Тож ЖЕО одразу поспішили скинути з себе відповідальність за проведення ремонтних робіт. Мовляв, є «ЄРЦ». До нього і звертайтесь. Проблема полягає в тому, що КП «ЄРЦ» є лишень управляючою компанією  і ремонтних бригад у своєму складі не має. Як повідомляло раніше керівництво підприємства, такі бригади повинні залучатися підприємством на конкурсній основі, а на перших порах, поки в місті не створено реальний ринок житлово-комунальних послуг, такі функції принаймні протягом трьох перших місяців мали виконувати міські ЖЕО. Керівництво останніх же, вочевидь , сприйняло звільнення від балансового баласту як звільнення від роботи взагалі. Зрештою, тут, певно, заховалось і питання коштів, адже відтепер вся квартплата йде на рахунки не ЖЕО, а «Єдиного розрахункового центру». В свою чергу не спрацювала і розхвалена нещодавно директором КП «ЄРЦ» Вадимом Войтиком служба оперативного реагування, створена при підпорядкованому йому підприємстві.

«Така ситуація - це питання перехідного періоду, - розповідає начальник відділу роботи із споживачами КП «Єдиний розрахунковий центр» Руслана Василюк, - «жеки» вже не хочуть обслуговувати клієнтів, а ми ще не маємо відповідних повноважень». Пані Василюк також обіцяла особисто проконтролювала ліквідацію усіх аварійних ситуацій і запевнила, що в майбутньому таких проблем виникати не буде.

Хочеться сподіватись, що «проблеми перехідного періоду» не затягнуться аж до Нового року, коли реформа почне діяти на повну силу.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 964 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>