За сприяння фракції «Удар-Громадський форум» 15 листопада розпочнеться школа бізнесу нового покоління «Моя справа» - "Новини Івано-Франківська"

09.02.2023 02:04
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
09.11.2011
13:18

Версiя для друку

За сприяння фракції «Удар-Громадський форум» 15 листопада розпочнеться школа бізнесу нового покоління «Моя справа»

Як www.briz.if.ua вже анонсував, проект, який триватиме до нового року має на меті ознайомити молодих людей на практиці із основами бізнесу. Протягом 6 тижнів учасники проекту "Моя справа", а це 25 людей віком від 18 до 25 років, на практиці втілюватимуть власні ідеї у сфері бізнесу.

Щотижня відбуватиметься цікава та пізнавальна зустріч з успішними представниками малого та середнього бізнесу Прикарпаття. Навчання організовано так, що учасники проекту отримають мінімум теорії та максимум практики.

В ході проекту кожен з учасників отримає знання та інструменти для реалізації власної справи і з допомогою організаторів розпочне її втілення.

Учнів вчитимуть керувати власними фінансами та залучати кошти під власні проекти. Паралельно з цим проходитимуть дослідження та вивчення тих ділянок бізнесу, що будуть найбільш цікавими для учнів та в яких вони виявлять бажання розпочинати власну справу.

«Я радістю погодився надати свою підтримку, - стверджує Юрій Соловей, - тому що такі проекти вкрай необхідні для молодих людей, які крім того, що отримають знання як започаткувати та вести власну справу, зможуть вживу поспілкуватися  з людьми, які реально працюють в бізнесі. Адже, знання отриманні в університеті, це одне, а реалії дуже часто зовсім інші», - розповів лідер фракції «Удар-Громадський форум».

Беручи безпосередню участь у заході як успішний підприємець Юрій Соловей також проводитиме власні лекції для учасників на тему розвитку готельно-ресторанного бізнесу.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1525 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>