Під Івано-Франківськом розквіли… підсніжники - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 14:57
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
05.12.2011
10:28

Версiя для друку

Під Івано-Франківськом розквіли… підсніжники

Кліматичні аномалії продовжують дивувати івано-франківців. Не встигли мешканці обласного центру оговтатись після цвітіння наприкінці жовтня цього року каштанів, як природа спантеличила їх іншим сюрпризом. В неділю, 4 грудня, на Вічевому майдані Івано-Франківська з’явились торгівці … підсніжниками. Так-так. Саме оці маленькі білі символи весни з’явилися днями у лісах навколо обласного центру. «Оці я назбирала біля Ценжева, - розповідає одна з продавчинь, - а вазагалі-то, вони зараз у лісі є всюди. Щоправда маленькі іще, але за день-два будуть в самий раз».

На запитання: що ж то таке сталося у природі, що посеред грудня в лісах розквіли первоцвіти, жінка знизає плечима і каже: «Не знаю. Може кінець світу?»

Ну про апокаліпсис, вочевидь, говорити ще зарано. Та й навряд чи кінець світу може знаменуватись появою такої краси. Вчені ж ботаніки пов’язують цю аномалію з досить теплою осінню та раптовим потеплінням саме в останні дні.   

Шкода, що Самуїл Якович Маршак не дожив до наших днів, бо інакше навряд чи у нього б піднялась рука назвати свій твір «Дванадцять місяців» казкою. return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1625 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>