Боєздатна професійна армія – пріоритет партії "УДАР" - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 00:18
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
09.12.2011
16:04

Версiя для друку

Боєздатна професійна армія – пріоритет партії "УДАР"

«Молода українська армія повинна відповідати сучасним вимогам і викликам  та бути готовою дійсно захистити інтереси України у разі потреби у будь-який момент!».

Про це заявив лідер івано-франківської міської організації партії «УДАР» Юрій Соловей під час зустрічі з ветеранами військової служби та представниками військових частин Івано-Франківського гарнізону з нагоди 20-ї річниці створення Збройних Сил України.

Найбільш важливим, на думку ударівця, є виховання еліти – офіцерів та їх матеріальне забезпечення з боку держави – «До лав збройних сил повинні йти кращі з кращих. Солдати та офіцери повинні гідно носити звання Захисника Вітчизни».

Бажання івано-франківців повністю співпадають з думками та прагненнями лідера ПП «УДАР» Віталія Кличка, який зауважив на своєму блозі: «…завдання держави, влади – не просто говорити про реформи армії, а реально їх запроваджувати. Сьогодні потрібно сконцентрувати зусилля не на проведенні показових парадів, на які витрачають річні бюджети районного центру, а на конкретних кроках по переведенню Збройних Сил України на професійну основу. Боєздатна професійна армія – один з пріоритетів партії "УДАР". Саме це записано у нашій партійній програмі»

У свою чергу учасники зустрічі висловили підтримку таким прагненням та  готовність й надалі надійно захищати мир і спокій в державі, максимально сприяти модернізації української армії на вимоги часу.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 2236 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>