Окремі прикарпатські підприємства погасили борги із зарплат - "Новини Івано-Франківська"

09.02.2023 01:06
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
21.12.2011
17:35

Версiя для друку

Окремі прикарпатські підприємства погасили борги із зарплат

Заборгованість із зарплати повністю погасили на економічно активних підприємствах міст Болехова, Яремче, у Богородчанському, Верховинському, Долинському, Коломийському, Надвірнянському, Снятинському, Галицькому та Тлумацькому районах. Про це на засіданні колегії облдержадміністрації повідомила начальник управління праці ОДА Ярослава Ульванська – www.briz.if.ua.

Проте, не вдалося покращити ситуацію на підприємствах недержавної форми власності, зокрема, ПП «Спіка» (заборгованість – 807, 9 тис. грн.), ЗАТ «Колопапір» (535,5 тис. грн.), у Коломийському коледжі комп'ютерних наук (254,4 тис. грн.).
Актуальним залишається питання легалізації заробітної плати. Як зазначалося на колегії, протягом року в області виявлено 1303 неоформлених найманих працівники. В результаті перевірок 629 з них вдалося офіційно оформити. В інших випадках матеріали передали до прокуратури, наслідком чого стало порушення 40 кримінальних справ та притягнення до адміністративної відповідальності 226 посадових осіб.
Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк наголосив: прикарпатських перевізників, у яких є неоформлені працівники, вирішили не допускати до участі у конкурсі перевезень. На думку Василя Сидоровича, подібні методи впливу можна було б практикувати також в інших галузях.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1348 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>